Overovanie vozidiel a stavu najazdených kilometrov

Skontrolujte si termín platnosti technickej kontroly a stav najazdených kilometrov vozidla. Systémy overovania technickej, emisnej kontroly a kontroly originality zabezpečujú tomu poverené technické služby.

Uvedené údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné pre právne úkony.

Technický preukaz

Overenie technického preukazu

Overiť údaje z technického preukazu vozidla je možné zadaním evidenčného čísla vozidla.

Overenie technickej kontroly


Overiť kilometre a termín platnosti technickej kontroly je možné zadaním evidenčného čísla vozidla, VIN čísla vozidla alebo čísla protokolu technickej kontroly.


Overenie emisnej kontroly


Emisnú kontrolu je možné overiť pomocou evidenčného čísla vozidla, VIN čísla, čísla protokolu emisnej kontroly, čísla osvedčenia emisnej kontroly alebo čísla nálepky EK.


Kontrola originality vozidiel


Pokiaľ vozidlo absolvovalo kontrolu originality, je možné preveriť vozidlo online a to zadaním evidenčného čisla vozidla, VIN čísla, alebo čísla kontrolnej nálepky z kontroly originality.


Overenie platnosti PZP


Na overenie platnosti povinného zmluvného poistenia vozidla slúži aplikácia Slovenskej kancelárie poisťovateľov. Zadaním ŠPZ vozidla je možné zistiť či a dokedy má vozidlo platné povinné zmluvné poistenie.


Overenie kradnutých vozidiel


Skontrolovať či vozidlo nebolo odcudzené je možné v evidencii odcudzených motorových vozidiel. Možno vyhľadávať podľa VIN čísla alebo EČ.


Overenie vozidiel v leasingu SR


Pred kúpou ojazdeného vozidla je vhodné preveriť či dané vozidlo nepatrí leasingovej spoločnosti v SR.


Preverenie vozidiel na základe VIN


Podľa VIN kódu zistíte rok výroby, modelový rok, miesto výroby a veľa ďalších informácii o vozidle. Aplikácia tiež preveruje VIN kód v databáze kradnutých vozidiel a leasingových spoločností v ČR.


Kontrola stočených kilometrov O.Z. SOVA


Podľa VIN kódu si skontrolujte vozidlo v databáze občianskeho združenia SOVA.Uvedené údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné pre právne úkony.

Overenie vozidla

Porovnanie PZP

Porovnajte si ceny povinného zmluvného poistenia pre vaše vozidlo, vyberte si to najvýhodnejšie a uzatvorte PZP online cez internet.

SPUSTIŤ POROVNANIE PZP »